>

Najczęściej zadawane pytania

Gadoland znajduje się na parterze Aquacentrum Reda (Aquapark Reda), obok akwarium z rekinami, naprzeciwko szatni.

Oczywiście! Można zakupić bilet uprawniający do wejścia na wystawę, w formie ONLINE.  Wystarczy wejść na oficjalną stronę Aquaparku Reda – zakładka KUP ONLINE – https://www.aquaparkreda.pl/kup-bilet
Przy kasie wystarczy pokazać bilet wydrukowany lub wygenerowany, na urządzeniu mobilnym.

Wielu odwiedzających odnosi wrażenie, że niektóre gady są sztuczne. Zapewniamy, że każdy okaz jest prawdziwy, a wyjątek stanowi skóra węża, szkielety gadów oraz wylinki naszych podopiecznych.

Fundacja założona przez Magdalenę i Mariusza pomaga ratować zwierzęta egzotyczne. Więcej można dowiedzieć się w zakładce: Fundacja Anakonda lub odwiedzić profil na Facebooku: https://www.facebook.com/fundacjaanakonda/

 
 

 

 

Tak, jest taka możliwość.

W każdy I i III czwartek miesiąca (na Facebooku jest harmonogram aktualnych wydarzeń), w godzinach od 17:00-19:00 odbywa się także cykliczne wydarzenie pt. „Czwartkowe obiadki u gadów”. Właściciel i opiekun zwierząt oprowadza odwiedzających po wystawie zwierząt egzotycznych, omawia wybrane gatunki i ciekawostki z ich świata oraz karmi wybrane gady. W wydarzeniu może wziąć udział maksymalnie 20 osób, a cena za bilet to 35 pln/osoba. Podczas cyklicznego eventu wystawa jest niedostępna dla innych zwiedzających. Należy pamiętać, że w tym czasie dzieci i młodzież do 14 roku życia mogą przebywać na wystawie wyłącznie w obecności opiekuna.

Bilety na Czwartkowe obiadki u gadów możesz kupić online, tutaj: 

Oprowadzanie po Gadolandzie, określane inaczej POGADANKĄ o gadach, to zwiedzanie wystawy wraz z przewodnikiem.
Mariusz jest właścicielem wszystkich zwierząt na wystawie i organizuje oprowadzanie po Gadolandzie dla osób indywidualnych oraz grup.
Koszt wynosi 80 PLN i jest to koszt jednorazowy dla osób indywidualnych oraz grup do 15 osób. Oprócz tego, należy opłacić koszt wstępu na wystawę, według obowiązującego cennika. Czas takiej POGADANKI jest zależny od zainteresowania odwiedzających i waha się od 30 min – 1,5 h.
Na pogadankę należy umówić się z wyprzedzeniem. Można zrobić to na kilka sposobów:
– przez Social Media (Messenger / DM na Instagramie)
– zadzwonić – 511-511-551
– wypełnić formularz kontaktowy, który znajdziesz tutaj.

Masz więcej pytań?

pl_PL