>

Bardzo miło, że tu trafiłeś!
Jeżeli zastanawiasz się czym właściwie jest Gadoland i kto go tworzy – tutaj znajdziesz odpowiedź!

 


Gadoland to wystawa zwierząt egzotycznych, która powstała w 2017 roku. Od samego początku prowadzą ją prawdziwi pasjonaci terrarystyki. Magdalena z Mariuszem              są małżeństwem i właścicielami wszystkich zwierząt na wystawie. Gdy Mariusz był 6-letnim chłopcem, zawsze marzył o posiadaniu krokodyla. Jego przygoda jednak rozpoczęła się kilka lat później, od zakupu ptasznika. Największe marzenie także się spełniło, niecałe 20 lat później. Gdy hodowla Mariusza stała się całkiem pokaźna, poznał przyszłą żonę – Magdalenę. Ona od zawsze kochała zwierzęta i wiedziała,  że tak cudowną pasję trzeba pielęgnować. Wspierała Mariusza w rozwoju hodowli i tak, wspólnymi siłami powstał Gadoland.

Znać nas także możesz z mediów społecznościowych, na których bardzo aktywnie działamy. Jeżeli nie, zajrzyj koniecznie na nasze profile, gdzie dzielimy się naszymi historiami oraz ciekawostkami, dotyczącymi zwierząt egzotycznych!

NASZA MISJA I CELE

Pragniemy pokazać świat zwierząt egzotycznych od innej, ciekawszej strony. Naszą misją jest udowodnienie, że gady, płazy czy pajęczaki, nie są wyłącznie krwiożerczymi bestiami, ale także niezwykle interesującymi zwierzętami, do których należy mieć ogromny szacunek.

Oprócz tego, pragniemy uświadamiać, że zwierzę to nie zabawka, a sama chęć posiadania nie wystarczy. Bardzo zależy nam, aby każdy potencjalny właściciel, przed zakupem, dokładnie przeanalizował wszystkie aspekty, dotyczące hodowli danego gatunku.

Naszym głównym celem jest poszerzenie wiedzy i świadomości w zakresie utrzymania zwierząt egzotycznych.


pl_PL